היצע של מעל 200 משרות בחברת רפאל בצפון

דרוש מנהל: 10 משרות ניהול בכיר בנגב

אז איך למצוא עבודה? קבלו טיפים מהחברות המובילות


היצע של מעל 200 משרות בחברת רפאל בצפון

 

חברת רפאל, המובילה בייצור ופיתוח אמצעי לחימה מתקדמים לצה"ל ולכוחות הביטחון, מחפשת בימים אלו מעל 200 עובדים בתחום ההנדסה וההייטק למשרדיה בגליל והצפון. נירית עציון, מרכזת מרכז הגיוס: "ברפאל העובדים מהווים נדבך משמעותי בהצלחה ובתרומתה הישירה בביצור יכולותיו של צה"ל ובטחון המדינה". 

 

 

מעל 200 משרות בתחום ההנדסה וההייטק מוצעות בימים אלו על ידי חברת "רפאל" שבצפון. החברה, המתמחה בייצור ופיתוח מערכות לחימה מתקדמות לצה"ל ולכוחות הביטחון בארץ ובחו"ל, מגייסת בימים אלו עובדים רבים לתפקידי ניהול והנדסה מגוונים.

 

בין המשרות המוצעות ניתן למצוא אנשי מחקר לפיתוח אלגוריתמים, מהנדסי הרכבות, כימאים, מהנדסי אווירונאוטיקה, מהנדסי חשמל למחקר ואלגוריתמים של עיבוד אות ותקשורת, אנשי תוכנה לפיתוח סימולציות, מהנדסי מכונות לתכן מכני, מפתחי סימולציות, הנדסאים למגוון משרות, מהנדסי בדיקות ותוכנה למגוון תפקידים, אנשי אבטחת מידע, מנהלי פרוייקטי בינוי, מנהלי תחזוקה ועוד.

 

חברת רפאל מעניקה לעובדיה שכר אטרקטיבי ותנאי העסקה תחרותיים. לעובדי החברה ניתנות מגוון הטבות, ביניהן תכניות פנסיוניות, ביטוח בריאות, ביטוח חיים ותאונות אישיות, הסדר ליסינג, שרות סוציאלי, קרנות עזר, מכוני כושר, הסדרים אטרקטיביים לשימוש בטלפונים ניידים, קייטנות, שי לעובדים, מעון יום וימי חופש מיוחדים על חשבון החברה.

 

"כחברה שמונה כ-6500 עובדים והינה אחד המעסיקים הגדולים ביותר בצפון הארץ, אנו מציעים לעובדינו ברפאל אפשרויות תעסוקה בסביבת עבודה טכנולוגית מהמתקדמות ומהמאתגרות בעולם." אומרת נירית עציון, מנהלת מרכז הגיוס של רפאל. "העובדים מהווים נדבך משמעותי בהצלחתה של רפאל ובתרומתה הישירה בביצור יכולותיו של צה"ל ובטחון המדינה. החברה שומרת על יציבות כלכלית ועסקית וכתוצאה מכך נהנים עובדיה מביטחון תעסוקתי לאורך זמן. אני מזמינה כל מי שרואה את עצמו מתאים להגיש קורות חיים".

 

"יש בגליל היצע גדול מאוד של משרות איכותיות בתנאים מעולים", אומרת דנה כאליף, אחראית תחום התעסוקה בתנועת אור להתיישבות בנגב ובגליל. "חלק גדול מהציבור כבר יודע שבגליל יש איכות חיים, חינוך מצוין לילדים, תרבות פנאי וכמובן נופים עוצרי נשימה, אך הרבה פעמים אלו ששוקלים את המעבר חוששים שיישארו בלי עבודה טובה. זאת סטיגמה שייתכן שהייתה נכונה לפני עשור או שניים, אך במציאות של היום ישנן שפע משרות אטרקטיביות בגליל, שרק ממתינות לכח אדם איכותי".

 

 

 

 

 


דרוש מנהל: 10 משרות ניהול בכיר בנגב

אז איך למצוא עבודה? קבלו טיפים מהחברות המובילות 

 

 

דרוש מנהל: 10 משרות ניהול בכיר בנגב

 

חברות וארגונים מתחומי התעשייה, הבריאות, החינוך וההתיישבות מחפשים בימים אלו מנהלים. ריכזנו עבורכם מגוון משרות ניהול בכיר, ששווה בשבילם לעבור לנגב. מחכים לקורות החיים שלכם.

 

 

מנהל/ת קרן לדיור בר השגה בישראל

לקרן דיור בר השגה בירושלים, בנגב ובגליל דרוש/ה מנהל/ת להקמת התאגיד וניהול הקרן. התפקיד כולל גיוס הון לפעילות הקרן, ניהול מערך ייזום של פרויקטי בינוי בר השגה והתנהלות מול גורמים ומוסדות שונים בארץ ובחו"ל, מיפוי מודלים בינ"ל לדיור בר השגה וקידום עקרונות מובילים מתוך אלו באמצעות הקרן. כמו כן כולל התפקיד מיפוי פרויקטים בתחום ותעדוף לאור צרכים וביקושים, ניהול מערך פיננסי מול משקיעים, ניהול מערך פיננסי מול שוכרים ורוכשים, ניהול מערך השיווק, ייצוג הקרן בארץ ובחו"ל ומול גורמים מוסדיים ומיסוד וניהול מערך דיווח ותפעול שוטף מול מגוון גורמים/לקוחות.

דרישות התפקיד:

 

מנהל/ת ייצור תעשייה כימית

לחברה גדול העוסקת בפיתוח וייצור חומרים כימיים (לא פרמצבטיקה) דרוש/ה מנהל/ת ייצור. התפקיד הוא בכיר בארגון וכולל: ניהול מספר מתקני ייצור תעשייתיים, ניהול מהנדס כימיה, מהנדסי מכונות ומפעילי ייצור, ניהול צוות עובדים רחב.

דרישות התפקיד:

 

 

מנהל/ת משאבי אנוש לארגון בריאות

לארגון בריאות העוסק במתן טיפולים רפואיים שונים דרוש/ה מנהל/ת משאבי אנוש. התפקיד כולל טיפול בגיוס, קליטה וליווי העובד במערכת הארגונית וטיפול בנושאי שכר, רווחה ופרט. כמו כן במסגרת התפקיד מתן שירות לרופאים, אחיות, מכון רנטגן, כירורגיים וכו'. העבודה הינה במשרה מלאה בבאר שבע.

דרישות התפקיד:

 

 

מהנדס/ת הנדסה אזרחית ברשות סדום

למפעל תעשייתי גדול בדרום דרוש/ה מהנדס אזרחי לתפקיד מהנדס/ת רשות סדום. התפקיד הינו הסמכות המקצועית העליונה בחברה בנושאי תכנון ובנייה ומשמש יועץ למנהלי החברה ולוועדות החברה בענייני תכנון ובנייה. התפקיד כולל אחראיות על ייזום, לווי, וקידום של תכניות המוגשות למוסדות תכנון על ידי החברה, ואחריות על ליווי וקידום הוצאת התרי בנייה וניהול המערכת המטפלת בנושא. כמו כן בעל/ת התפקיד יהיה אחראי על קשר עם גורמי חוץ בנושאים סטטוטוריים, לרבות ייצוג החברה בועדות התכנון והבניה במידת הצורך, וכן אחראי על ניהול פורטל המידע הסטטוטורי של החברה.

דרישות התפקיד:

 

 

מנהל/ת המחלקה לחינוך על יסודי במינהל החינוך באר שבע

למינהל החינוך באר שבע דרוש/ה מנהל/ת מחלקה לחינוך. בעל התפקיד אחראי/ת לפיתוחה, לגיבושה וליישומה של מדיניות הרשות המקומית שירותי החינוך העל יסודי, אחראי/ת לניהול תקין של מוסדות החינוך העל יסודי, להקפדה על הקיום הפיזי של המוסדות ולאספקה וכן אחראי/ת למסגרות תומכות הלמידה במערכת החינוך העל יסודי. כמו כן בעל/ת התפקיד אחראי/ת על יישום והטמעת תכניות משרד החינוך ושיפור ההישגים במבחני המיצ"ב והבגרות. זאת על ידי הפעלת מערך החינוך העל יסודי בעיר, הפעלת יוזמות פדגוגיות ותוכניות ערכיות, הובלה והפעלה של תהליכי שינוי וחדשנות חינוכיות, הובלה, הדרכה והשבחה של צוותי הניהול וההוראה בבתי הספר העל יסודיים בעיר, מניעת נשירה, תכנון מערכי הערכה ובקרה בבתי הספר ויישומם, ניהול תקציבי השעות של בתי הספר וכוח האדם להוראה, הפעלת תוכנית רצפים בחינוך וליווי והנחיית מערך כיתות מצוינות ותכניות אחרות.

בהיבט האדמיניסטרטיבי אחראי/ת בעל התפקיד על מערך הרישום למוסדות החינוך, על מערך הכספים והתקציבים של החינוך העל יסודי ועל טיפול בנושאים אדמיניסטרטיביים חינוכיים בחינוך העל יסודי כגון: הצטיידות, תחזוקה חינוך, הסעות תלמידים, אגרות חינוך, היערכות לשעת חירום וכדומה.

דרישות התפקיד:

 

 

מנהל/ת מוקד לחברת בזק און ליין       

לחברת בזק און-ליין דרוש מנהל/ת מוקד. התפקיד כולל אחריות ישירה על עמידה במדדי שרות תוך הובלת תהליכי שיפור מתמידים, אחריות על רמת המקצועיות של הנציגים במוקד, אחריות על משמעת, ביצוע נהלים ותהליכי עבודה ואחריות על בקרת איכות. הפעילות כוללת ניהול כולל של מוקד כללית מידע וזימון, עמידה ביעדים עסקיים וביעדים פנימיים של המוקד, ביצוע בקרות שוטפות ברמת תהליכי עבודה במוקד, ניהול ישיר של מנהלי צוותים, מנהלי משמרת ונציגי שרות, בניית תכניות עבודה וניהול תקציב.

דרישות התפקיד:

 

מנהל/ת מחלקה לתנועת אור

לתנועת אור להתיישבות בנגב ובגליל דרוש/ה מנהל/ת להקמה וניהול מחלקה בארגון קיים (מלכ"ר) העוסקת בתחומי תעסוקה וצמיחה כלכלית, תוך  ייזום, ניהול, וליווי פרויקטים בתחומי תעסוקה וצמיחה כלכלית. התפקיד כולל בניית תוכניות עבודה ותקציבים, ניהול ובקרה שוטפים, ניהול צוות עובדים ומשימות עבודה, וייזום ושמירה על קשרים עם תורמים, משקיעים ומנכ"לים שונים.

דרישות התפקיד:   

 

 

גזבר/ית למועצה מקומית בנגב

למועצה מקומית בדרום דרוש/ה גזבר/ית .התפקיד כולל ניהול המערכת הכלכלית והכספית של הרשות, הכנה של הצעת התקציב והכנה של הדוחות הכספיים, ניהול גביית המסים ברשות המקומית (ארנונה /מים /אגרות /ביוב), ותשלומי הפיתוח, הכנת תכניות, ודו"חות לצורך גיוס כספים במוסדות הציבוריים,ממלכתיים והממשלתיים. התפקיד מתאים לכלכלן/ית או מנהל/ת כספים בתעשייה המעוניינים להתנסות במגזר הציבורי.

דרישות התפקיד:

 

מנהל/ת בטיחות ואיכות הסביבה למפעל מזון בנגב

למפעל מזון בנגב דרוש/ה מנהל/ת בטיחות ואיכות הסביבה. מנהל הבטיחות יקיים מערך ניהול איכות סביבה במפעל על פי נהלי החברה והקבוצה וכן יהיה  אחראי/ת על פעילותו התקינה וביצועיו בתחום איכות הסביבה.
התפקיד כולל סקירת הפרויקטים במפעל אותם יש להשלים, כדי לוודא שהוגשו בקשות עבור כל ההיתרים/הפטורים הדרושים הנוגעים לאיכות הסביבה, ייזום הצעות להוראות עבודה וכן יישום הנהלים וההוראות. כמו כן כולל התפקיד ייעוץ בכל הנוגע לתקנות ולחוקים ולתקנים בענייניי בטיחות, תכנון בנוגע לבטיחות, גהות, הנדסת אנוש ובריאות תעסוקתית של העובדים במפעל, ווידוא קיום התקני בטיחות ודרישת הנהגת סדרי בטיחות והכנת תוכנית בטיחות שנתית.

 

דרישות התפקיד:

 

 

מנהל/ת פרויקטים בכיר/ה לתחום האנרגיה

חברת HRSR  מגייסת מנהל/ת פרויקטים בכיר/ה בתחום האנרגיה להובלת פרויקט מטעם הקבלן המבצע.

דרישות התפקיד:

 

 

רוצים להגיש מועמדות?

למשרות באתר הדרושים ולשליחת קורות חיים, בחרו את הקטגוריה המתאימה

 

מצאתם משרות שמתאימות לחברים שלכם?

לשליחת הכתבה לחברים לחץ כאן

 

 

היצע של מעל 200 משרות בחברת רפאל בצפון

אז איך למצוא עבודה? קבלו טיפים מהחברות המובילות

 

 

 

 

 

  

אז איך למצוא עבודה? קבלו טיפים מהחברות המובילות

 

ביקשנו מכמה חברות מובילות בנגב ובגליל לתת לנו עצות שיעזרו לכם למצוא את העבודה החלומית שלכם. אז מה מחפשות החברות? איך להתכונן לראיון? ולמה לכתוב את תעודת הזהות שלכם בקורות החיים?

 

חיפוש עבודה יכול להיות משימה ארוכה ולא פשוטה. בכדי לצלוח אותה בשלום ולהגדיל את הסיכויים להשיג את המשרה שמתאימה לכם, קיבצנו טיפים ממיטב החברות בנגב, איך לעבור את חיפוש העבודה בנגב או בגליל החל משלב כתיבת קורות החיים, דרך חיפוש המשרה הרלוונטית ועד לראיון העבודה.

בהצלחה!

תנועת אור

 

1.     הרחיבו את תחומי חיפוש העבודה

***הטיפ של רותי אדלר, מנהלת גיוס והשמה במכון פילת

כשאתם מחפשים עבודה הרחיבו את היריעה לכמה שיותר תחומי תעסוקה. כדאי לא להיות מקובעים בתחום אחד ולפנות לתחומים משיקים לתחום שלכם. לצורך כך אני ממליצה לכתוב כמה גרסאות של קו"ח ולשלוח לכל משרה את קורות החיים הרלוונטיים בדגש על הפעילות הנדרשת והכישורים לכל תפקיד לפי התחום.

 

2.     כתבו בקורות החיים את תעודת הזהות שלכם

***הטיפ של שרון רון, בעלת חברת HRSR להשמה

חשוב לדעת שמרבית חברות ההשמה, ואנחנו ביניהן, עובדים עם תוכנות לניהול הידע. תוכנות אלו קולטות את המועמדים לפי תעודת זהות. קורות חיים המגיעים ללא ציון תעודת זהות עלולים ללכת לאיבוד במערכת ולעיתים נוצרת כפילות המקשה על איתור המועמד. לכן אנחנו אנחנו ממליצים בחום לכתוב את מספר תעודת הזהות בכדי שהתהליך יתמקד בניהול תהליך הגיוס ולא באיתור פרטים אישיים.

 

3.     הקפידו על אמינות בכתיבה

***הטיפ של מסדה סקלי, מנהלת הכפר "עלה נגב-נחלת ערן"

כשאתם בונים את קורות החיים שלכם, חישבו היטב על כל משפט, משום שעל הבסיס של מה שכתוב המראיין ישאל שאלות הרחבה. לדוגמא, פעמים רבות אנחנו נתקלים בארגון בקורות חיים של מועמדים צעירים, שמעידים על עצמם: "בעל יכולת עמידה המצבי לחץ, יצירתית, מתמודד במצבי משבר וכו'". בעת הראיון, כשאנו מבקשים מהמרואיין לתת דוגמאות המעידות על התכונות הללו, המרואיין נותר חסר מילים. חוסר יכולת לתת תשובה מספקת, או חוסר התאמה לכתוב בקורות החיים יכול להעיד על חוסר רצינות, ולכן כדאי להקפיד לכתוב רק דברים אמיתיים.

 

 

4.     עשו "שיעורי בית" על החברה לפני הראיון

***הטיפ של שיסלה פרנקל, מנהלת גיוס וממונה על קידום מעמד האישה בחברה לשירותי איכות הסביבה.

מועמדים למשרה? עשו "שיעורי בית" לפני שמגיעים לראיון עבודה. היכנסו לאתר האינטרנט של החברה, להבין במה היא עוסקת. אם קיים באתר עמוד קריירה, קראו היטב את הדרישה לאיוש הרלוונטית ונסו לחשוב באמצעותם אילו מאפיינם, כישורים וניסיון של המועמד נכון להדגיש בראיון, תוך התייחסות למה שנלמד על החברה ועל התפקיד.

 

5.     צרו את הרושם הנכון בראיון העבודה

***הטיפ של כוכב זיס – מנהלת גיוס ומשאבי אנוש בחברת בזק און ליין

כדי להצליח בראיון עבודה הקפידו על כמה דברים חשובים: הדרך מתחילה בהקפדה על לבוש ייצוגי, לחיצת יד חזקה, חיוך ומבט מישיר לעיניים. עכשיו, כשכבר עשיתם את הרושם הראשוני, חשוב שתדעו מה לומר, ואיך להציג את היתרונות שלכם בכל חלק מהראיון. חישבו על דברים אותם חשוב שהמראיין ישמע, ודאגו לשזור אותם בתוך הראיון.

 

 

 

היצע של מעל 200 משרות בחברת רפאל בצפון

דרוש מנהל: 10 משרות ניהול בכיר בנגב